Pokud potřebujete pomoc, mám tu seznam často kladených otázek a odpovědí. Snažím se postupně zlepšovat detaily v mé nabídce, budu tedy rád, pokud mi napíšete své otázky a připomínky. Kliknutím na otázku níže zobrazit odpověď.

Pro focení dětí vezměte pár hraček, základní výbavu na přebalení pro miminka a co nejvíc věcí na převléknutí, vybereme vzhledem k volbě světla i pozadí. Pro děti mám v ateliéru hodně hraček a rekvizit, pro slečny a dámy různé šátky, klobouky, pro kluky od houpacího koně až po snowboard. Rozhodně vezměte i svoje doplňky, bude víc možností. Snažím se měnit časem rekvizity za jiné. V žádném případě však nezapomeňte dobrou náladu, ta se na fotkách určitě objeví :-)

Nevadí, zkusíme chvíli počkat, nebo se sejdeme jindy. Samozřejmě i pokud začneme a v průběhu focení se nálada změní, nahradíme i část, záleží mi na tom, aby na fotkách byla vidět dobrá nálada.

Nevadí, určitě se dohodneme na jiné podle Vaší potřeby.

Video na svatbě točím v průběhu focení na fotoaparát Nikon D4s. Po obřadu venkovní natáčení dronem v místě obřadu a v místě hostiny. Rozlišení HDTV 1080p 25sn/sekundu. Celková délka sestříhaného videa je okolo 15 minut. Po sestříhání dodávám na usb flash. Pokud máte na natáčení videa větší nároky, chcete mít zaznamenaný každý okamžik i na videu, mohu zprostředkovat kameramana externě.