Výstava Živá fotografie ve městě i v přírodě

Druhá výstava v kulturním středisku v Bělé pod Bezdězem začala vernisáží 2. 4. 2017. Jak už napovídá název výstavy, na převážně černobílých fotografiích jsem se snažil zachytit život ve městech, mlhavá melancholická rána s kolemjdoucími postavami se svými příběhy, architekturu v kontrastu s živými tvory, dramatické scenérie přírody na svých cestách po horách nebo jen prostou reportáž okamžiků, které mě oslovily.

Fotodokumentace z vernisáže

Výstava Theatrum Mundi - Divadlo Světa

Tato výstava živé fotografie se uskutečnila od 4. do 24. listopadu 2016 z podnětu Městských kulturních zařízení města Bělé pod Bezdězem. V té době se konal souběžně pravidelný Tréglův divadelní festival a výstava jej tématicky doplnila. Vybral jsem proto fotografie taktéž z divadelních prken i když ne s herci, ale s tanečnicemi. Některé z vystavených fotograií najdete i na těchto stránkách v galerii - sekce "Tanec"

Výstava Doteky okamžiků

V prostorách Lorety v Kosmonosích  se uskutečnila výstava tří autorů fotografií, Lenky Sekerové, Martina Páchy a Jiřího Ulrycha. Na vernisáži, konané 15. května 2014 diváci shlédli malé divadelní vystoupení dětí ze školky v Kosmonosích a také krásné vystoupení mažoretek. Poté následovala krátká úvodní slova zástupkyně kultury města Kosmonosy a o autorech promluvil dlouholetý člen fotoklubu Mladá Boleslav pan Miroslav Váňa. Krásnou atmosféru tohoto květnového dne vyzdvihlo pěvecké vystoupení Lucie Ulrychové a klavírního virtuóza Miroslava Sekery v prostorách kaple Lorety, kam se všichni hosté přesunuli. Výstava samotná se konala ve sklepeních pod kaplí. Děkujeme zúčastněným za krásné společné zážitky.